Personal EFKs Sverigekontor

Här kan du hitta kontaktuppgifter till människor som arbetar från EFKs Sverigekontor med vårt gemensamma arbete. Se personal ute i världen!

Besöksadress: Åstadalsvägen 2A, 702 21 Örebro
Postadress: EFK, Box 1624, 701 16 Örebro

Josefin Fållsten

Programledare, Internationella programmet


josefin.fallsten@efk.se

Julia Martinsson

Projektledare Frizon, Missionsakademin och All makt 30 %


julia.martinsson@efk.se

Jörgen Lundberg

Personalekonom 50%
019-16 76 00

jorgen.lundberg@efk.se

Karl Drakensvärd

Vaktmästare Torp/Götabro

072-517 13 21

karl.drakensvard@efk.se

Kent Andersson

Ekonomiassistent
019- 16 76 27
070-386 95 35

kent.andersson@efk.se

Kristina Eriksson

Samordnare för Missionsledningen samt teamledare för Team Drift
019- 16 76 20
070-291 06 65

kristina.eriksson@efk.se

Kristina Sandin

Teamledare, Team Kommunikation
019-16 76 17

kristina.sandin@efk.se

Kristoffer Zettergren

Kommunikatör


kristoffer.zettergren@efk.se

Linalie Newman

Missionsdirektor


linalie.newman@efk.se

Malin Råsberg

Personalekonom utland 90 %
019-16 76 19
070-386 76 47

malin.rasberg@efk.se