Sverigeprogrammet

Cahtrine Nygren

Programledare Sverigeprogrammet - Församlingsgrundande.

070-303 71 00

cahtrine.nygren@efk.se

Fredrik Wenell

Ledarutvecklare för frågor som rör barn och unga på Sverigeprogrammet (25%)


fredrik.wenell@efk.se

Ingrid Erenmalm

EFK UNGs Bidragsspår 50%
0701 098 197

ingrid.erenmalm@efk.se

Rebecka Werner

Projektledare för Frizon 60 % och ledarutvecklare för unga ledare på Sverigeprogrammet 30 %

076 34 019 78

rebecka.werner@efk.se

Staffan Jenemark

Ledarutvecklare med fokus på diakoni och mångkultur 70 %

070-550 43 02

staffan.jenemark@efk.se

Susanne Olofsson

Ledarutvecklare med fokus på barn och familj 70 %
019- 16 76 41

susanne.olofsson@efk.se

Øyvind Tholvsen

Programledare Sverigeprogrammet - Församlingsutveckling.

070-644 32 27

oyvind.tholvsen@efk.se