Personal internationellt

Här kan du söka människor som arbetar i vårt gemensamma internationella arbete.

Edvard Wiberg

Projektledare för Frizon 60 %

+46 (0)70 390 29 17

edvard.wiberg@efk.se

Elin Gert

Projektledare Team Event 80 %
019-16 76 08

elin.gert@efk.se

Ellen

Arbetar med församlingsgrundande insatser.


administration@scaninteract.org

Emelia

Arbetar mot människohandel i regionen.


administration@scaninteract.org

Emma

Arbetar bland nomader i regionen samt med personer med funktionsnedsättning


administration@scaninteract.org

Emma Alander

Kommunikatör med inriktning på formgivning 40%


emma.alander@efk.se

Emmanuel Ingelsten

Kommunikatör med inriktning webb (föräldraledig)

0701839982

emmanuel.ingelsten@efk.se

Eva Bolminger

Controller och teamledare för Team Ekonomi
019-16 76 49

eva.bolminger@efk.se

Eva-Lena

Arbetar mot människohandel i regionen och med församlingsbyggande


administration@scaninteract.org

Evelina Bjurlid

Ekonom
019- 16 76 44

evelina.bjurlid@efk.se