Styrelsen för Medarbetarförbundet

Här kan du se vilka som ingår i Medarbetarförbundets styrelse.

Thomas Arvidsson (ordförande)
Skogsgatan 49
57832 Aneby
0705-541488
thomas@anebykors.se

Torbjörn Alesand (kassör och medlemsansvarig)
Falkvägen 7
611 74 Tystberga
0733-72 75 70
tobbe.alesand@gmail.com

Mattias Eveborn
Kvinnebyvägen 164
589 33 Linköping
0707-46 49 75
mattias at citykyrkan.nu

Mattias Gustafsson (sekreterare)
Fabriksgatan 7
570 21 Malmbäck
0702-76 02 24
mattias@klockargardskyrkan.se

Sara Rosenströmer
Horsensgatan 72
654 67 Karlstad
0708-31 01 95
sara@korskyrkan.com

Nicole Sassi
Villagatan 10
526 20 Trädet
0515-51411
nicole.sassi@rafiki-initiative.org

Carlos Villablanca
Mellanhedsgatan 48
217 73 Malmö
0707-682639
carlos.villablanca@hylliepark.se

Tobias Westh
Näsallén 12
511 56 Kinna
0702-178756
tobias@elimskene.se