Missionsledningen

Cahtrine Nygren

Programledare Sverigeprogrammet - Församlingsgrundande.

070-303 71 00

cahtrine.nygren@efk.se

Hans Lindstrand

Verksamhetschef för EFKs insamlingsenhet

070-524 38 75

hans.lindstrand@efk.se

Ingemar Forss

Missionsdirektor


ingemar.forss@efk.se

Johanna Davén

Chef för Resursavdelningen samt Stabschef

070-390 31 21

johanna.daven@efk.se

Josefin Fållsten

Programledare, Internationella programmet


josefin.fallsten@efk.se

Kristina Eriksson

Samordnare för Missionsledningen samt teamledare för Team Drift
019- 16 76 20
070-291 06 65

kristina.eriksson@efk.se

Linalie Newman

Missionsdirektor


linalie.newman@efk.se

Thorine Arenius

Programledare Internationella programmet
019-16 76 33
070-550 81 24

thorine.arenius@efk.se

Øyvind Tholvsen

Programledare Sverigeprogrammet - Församlingsutveckling.

070-644 32 27

oyvind.tholvsen@efk.se