Kontakt

Vi finns till för dig – tveka inte att kontakta oss! Vi som arbetar med Ge för livet finns på Evangeliska Frikyrkans Sverigekontor i Örebro.

E-mail: info@efk.se
Telefon: 019-16 76 00

Postadress: Barnhjälpen, Box 1624, 701 16 Örebro
Besöksadress: Åstadalsvägen 2A, 702 21 Örebro

Swish: 900 55 88
Bankgiro:
900-5588

Anställda i EFKs insamlingsteam

Christoffer Magnusson

Insamlingsansvarig för Barnhjälpen

076-247 61 22

christoffer.magnusson@efk.se

Hans Lindstrand

Insamling/Ge för livet samt ansvarig för kapitalförvaltning pensioner

070-524 38 75

hans.lindstrand@efk.se

Henrik Andersson

Insamlingsinspiratör


henrik.andersson@efk.se

Ingrid Erenmalm

Handläggare för Kyrkoavgift samt EFK UNGs Bidragsspår
0701-098 197

ingrid.erenmalm@efk.se

Mattias Davén

Insamlingskommunikatör (föräldraledig)
019-16 76 25

mattias.daven@efk.se

Rune Jonsson

Insamlingsadministratör

070-291 07 93

rune.jonsson@efk.se

Staffan Jenemark

Kommunikations- och insamlingschef
073-868 28 17

staffan.jenemark@efk.se

Ge för livet

Åstadalsvägen 2A, 702 21 Örebro
Box 1624, 701 16 Örebro
019 - 16 76 00
info@efk.se

Swish: 900 55 88
Bankgiro: 900-55 88

EFK
Barnhjälpen
Ge för livet
StepOut
Torpkonferensen