Personal EFKs Sverigekontor

Här kan du hitta kontaktuppgifter till människor som arbetar från EFKs Sverigekontor med vårt gemensamma arbete. Se personal ute i världen!

Besöksadress: Åstadalsvägen 2A, 702 21 Örebro
Postadress: EFK, Box 1624, 701 16 Örebro

Niklas Dernvall

IT-ansvarig 80 %

070-291 07 34

niklas.dernvall@efk.se

Pelle Karlsson

Vaktmästare 75 %

0735-26 56 81

pelle.karlsson@efk.se

Richard Ståhlbom

Ekonomiassistent


rickard.stahlbom@efk.se

Robin Nordahl

HR-generalist och teamledare för Team Personal
019-16 76 07

robin.nordahl@efk.se

Rune Jonsson

Insamlingsadministratör 50% och handläggare kontor och reception 50%

070-291 07 93

rune.jonsson@efk.se

Staffan Jenemark

Ledarutvecklare med fokus på diakoni och mångkultur 40 %

070-550 43 02

staffan.jenemark@efk.se

Stefan Östman

Projekthandläggare Internationella programmet
070-310 82 42

stefan.ostman@efk.se

Susanne Olofsson

Ledarutvecklare med fokus på barn och familj 70 %
019- 16 76 41

susanne.olofsson@efk.se

Sylvia Roxenmyr

Reception 80 %.
019-16 76 00

sylvia.roxenmyr@efk.se

Thorine Arenius

Programledare Internationella programmet
019-16 76 33
070-550 81 24

thorine.arenius@efk.se