Personal EFKs Sverigekontor

Här kan du hitta kontaktuppgifter till människor som arbetar på EFKs Sverigekontor med vårt gemensamma arbete. Se personal ute i världen!

Niklas Dernvall

IT-ansvarig 80 %

070-291 07 34

niklas.dernvall@efk.se

Olle Claesson

Kapitalförvaltning

0703-20 06 45

olle.claesson@efk.se

Pelle Karlsson

Vaktmästare 75 %

0735-26 56 81

pelle.karlsson@efk.se

Rebecka Werner

Projektledare för Frizon 60 % och ledarutvecklare för unga ledare på Sverigeprogrammet 30 %

076 34 019 78

rebecka.werner@efk.se

Richard Ståhlbom

Ekonomiassistent


rickard.stahlbom@efk.se

Robin Nordahl

HR-generalist och teamledare för Team Personal
019-16 76 07

robin.nordahl@efk.se

Rune Jonsson

Insamlingsadministratör 50% och handläggare kontor och reception 50%

070-291 07 93

rune.jonsson@efk.se

Simon Hellman

Kommunikatör med fokus på rörlig bild 20 %.


Staffan Jenemark

Ledarutvecklare med fokus på diakoni och mångkultur 70 %

070-550 43 02

staffan.jenemark@efk.se

Susanne Olofsson

Ledarutvecklare med fokus på barn och familj 70 %
019- 16 76 41

susanne.olofsson@efk.se