Sverigeprogrammet

Anna-Lena Thoursie

Ledarutvecklare 50 %

070-290 51 81

anna-lena.thoursie@efk.se

Cahtrine Nygren

Programledare Sverigeprogrammet Pionjär

070-303 71 00

cahtrine.nygren@efk.se

Erika Bergman

Ledarutvecklare med fokus på missionell diakoni


erika.bergman@efk.se

Jenny Jonsson

Projektsamordnare StepOut & processtödjare för ”Måla drömmen ung”

070-101 09 87

jenny.jonsson@efk.se

Johannes Stenberg

Ledarutvecklare Sverigeprogrammet Pionjär

0738-68 18 29

johannes.stenberg@efk.se

Julia Wellstam

Ledarutvecklare Sverigeprogrammet med fokus ungdomsledarstöd 25%
0705871954

julia.wellstam@efk.se

Lisa Fredlund

Ledarutvecklare inom Sverigeprogrammet Växa

070-77 66 931

lisa.fredlund@efk.se

Magnus A

Ledarutvecklare för pionjära initiativ i Sverige och internationellt


magnus.a@efk.se

Markus Sand

Programledare Sverigeprogrammet Växa

070-245 96 21

markus.sand@efk.se

Susanne Olofsson

Ledarutvecklare med fokus på barn och familj 70 %
019- 16 76 41
070-386 87 64

susanne.olofsson@efk.se