Sverigeprogrammet

Anna-Lena Thoursie

Ledarutvecklare 40 %

070-290 51 81

anna-lena.thoursie@efk.se

Cahtrine Nygren

Programledare Sverigeprogrammet Pionjär

070-303 71 00

cahtrine.nygren@efk.se

Johannes Stenberg

Ledarutvecklare Sverigeprogrammet Pionjär, 30 %

070-490 11 81

johannes.stenberg@efk.se

Lisa Fredlund

Ledarutvecklare inom EFK Växa

070-77 66 931

lisa.fredlund@efk.se

Magnus A

Ledarutvecklare för pionjära initiativ i Sverige och internationellt


magnus.a@efk.se

Markus Sand

Programledare Sverigeprogrammet Växa

070-245 96 21

markus.sand@efk.se

Samuel Westergren

Projektledare & ledarutvecklare med fokus unga

070-286 50 56

samuel.westergren@efk.se

Susanne Olofsson

Ledarutvecklare med fokus på barn och familj 70 %
019- 16 76 41
070-386 87 64

susanne.olofsson@efk.se